2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Śląskie
  6. Spedycja - Rybnik
Dodane 29 kwietnia 2024

Spedytor z językiem rosyjskim - Rybnik

Wynagrodzenie

7 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis Firma transportowa TOMASZ BOCHENEK z Rybnika zatrudni pracownika na stanowisko spedytora.

Twój zakres obowiązków:

· zarządzanie pracą kierowców;

· obsługa klientów w zakresie działań operacyjnych;

· pozyskiwanie zleceń za pomocą giełd transportowych;

· monitorowanie obsługiwanych zleceń;

· nadzór nad obiegiem dokumentacji transportowej;

· dbanie o wysoką jakość oferowanych usług;

Nasze wymagania:

· biegła znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie;

· dobra znajomość języka polskiego;

· biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office;

· umiejętność pracy pod presją czasu;

· umiejętność pracy w zespole;

· dyspozycyjność, uczciwość, zaangażowanie oraz wysoka kultura osobista;

· prawo jazdy kat. B;

To oferujemy:

· stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na pełny etat;

· możliwość awansu finansowego po okresie próbnym;

· pracę w przyjaznej atmosferze;

· merytoryczne wsparcie ze strony przełożonych;

· szkolenie stanowiskowe w okresie wdrażania;

· możliwość rozwoju;

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 911973699