2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Śląskie
  6. Spedycja - Katowice
  7. Spedycja - Wełnowiec-Józefowiec
Dodane 04 kwietnia 2024

Spedytor z doświadczeniem KATOWICE

Lokalizacja

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyRekrutacja onlineZapraszamy seniorów

Opis

Witaj!

Jesteśmy firmą z branży Transport-Spedycja-Logistyka, gdzie poza samym transportem ważni są dla ludzie oraz atmosfera, jaką kreujemy.

Jesteśmy ponad 70-osobowym zespołem pracującym w oddziałach w całej Polsce. I naprawdę jest to zespół!

Wszyscy ciężko pracujemy na zaufanie i zadowolenie naszych partnerów biznesowych, ale robimy to w świetnej atmosferze, łamiąc przy okazji wiele stereotypów.

Jak to robimy i co robimy? Dzięki naszemu zespołowi świadczymy coraz więcej zleceń kontraktowych, ale też dalej nie zapominamy o rozwoju i szukaniu nowych możliwości. Nie boimy się wyzwań, ponieważ dzięki zespołowej pracy osiągamy więcej!! Nie jesteśmy tylko SPEDYCJĄ, ale także operatorem logistycznym i przewoźnikiem, co daje nam możliwość kompletnego obsługiwania naszych klientów. Poza transportem magazynujemy, konfekcjonujemy …

Praca z nami zapewnia brak nudy :) oraz satysfakcję, którą godziwie wynagradzamy. Zawsze słuchamy naszych pracowników i podchodzimy realnie do ich propozycji. To dzięki nim jesteśmy nieustannie w procesie zmian i dostosowania się do wysokich standardów.

Jeśli szukasz komfortowego miejsca pracy z klimatem, gdzie szefowie mają czas na rozmowę z pracownikami oraz dają ludziom realne możliwości rozwoju to z pewnością odnajdziesz się w naszym zespole.

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja krajowych i zagranicznych transportów drogowych, realizacja zleceń kontrahentów, czyli obsługa klienta od A do Z. Na szczęście nasi klienci rzadko grymaszą!

  • Wspieranie i tworzenie nowego oddziału firmy w nowej lokalizacji. Jesteś otwarty na nowe pomysły i masz nowe pomysły w tworzeniu sprzedaży i zwiększaniu udziału klienta w obrotach firmy.

  • Pozyskiwanie klientów z różnych sektorów na rynku krajowym i zagranicznym.

  • Budowanie pozytywnych i trwałych relacji z naszymi Partnerami – dzięki nim stale się rozwijamy.

  • Znajdziesz u nas swoje miejsce, jeśli dobrze czujesz się w prowadzeniu pojazdów własnych i kontraktowych, potrafisz dochodzić do porozumienia z kierowcami i przewoźnikami.

Nasze wymagania

  • Ważne jest dla nas, jeśli masz doświadczenie w organizowaniu krajowego lub międzynarodowego transportu drogowego.

  • Jeżeli masz pomysły na pozyskiwanie nowych klientów, przewoźników, ale obecnie nie czujesz wsparcia to powinieneś z Nami porozmawiać!

  • Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz się rozwijać i poczuć się wartościowy i doceniony, to koniecznie powinieneś aplikować!

  • Jeśli lubisz pracę w transporcie i cenisz wysoką kulturę organizacji, to na pewno dobrze się u nas poczujesz!

  • Świetnie, jeśli nie boisz się zmian i chcesz uczestniczyć w rozwijaniu firmy.

  • Szukamy wartościowych i kreatywnych współpracowników.

To oferujemy

  • Już od pierwszego dnia uzyskasz wsparcie od całego zespołu, żebyś szybko poczuł się jego członkiem i odnalazł w nim swoje miejsce!

  • Dbamy o Twój komfort pracy, dlatego zapewnimy Ci elastyczne podejście do twoich oczekiwań.

  • Umowa o pracę, lub inne formy zatrudnienia, to Ty decydujesz! Gwarantujemy także przejrzysty systemem premiowy, który realnie motywuje!

  • Twoje przyszłe benefity: mamy ich wiele! Porozmawiajmy o nich na spotkaniu.

  • Do tego wszystkiego dodajemy świetną kawę, jeszcze lepszą atmosferę, szacunek do każdego pracownika i pełne wsparcie!

Osoba, której szukamy to właśnie Ty? Prześlij nam swoje CV! A jeśli jest jeszcze coś, czego się dowiedzieć, to zapraszamy do rozmowy.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec
ID: 909383487