2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Małopolskie
  6. Spedycja - Miechów
Dodane 29 kwietnia 2024

Spedytor w Transporcie Międzynarodowym

Lokalizacja

Miechów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Spedytor międzynarodowy

Zakres obowiązków :

  • Wyszukiwanie ładunków na Giełdach Transportowych (głównie TRANS)

  • kontakt z klientami i kierowcami,

  • budowanie relacji z potencjonalnymi klientami,

  • ustalanie i monitorowanie tras dla kierowców,

  • kontrolowanie przebiegu transportów,

  • monitorowanie zleceń w trakcie ich realizacji

Oferujemy:

  • przeszkolenie w zakresie podstaw zawodu,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • możliwość nauki od doświadczonych pracowników

  • pracę w zgranym zespole,

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej​ pozycji na rynku

Od kandydata oczekujemy:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • komunikatywność,

  • systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy,

  • dbanie o dobry wizerunek przedsiębiorstwa oraz przyjazną atmosferę wewnątrz zespołu.

  • zaangażowanie i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów

Poszukujemy osób ambitnych, gotowych do zaangażowania i nastawionych na osiąganie założonych celów. Doświadczenie nie jest wymagane, możliwość przyuczenia.

Więcej informacji pod nr tel. 50*******20

Miejsce pracy: Jaksice, Region: małopolskie

Lokalizacja

Miechów,

Małopolskie

Małopolskie, Miechów
ID: 732395360