2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Wielkopolskie
  6. Spedycja - Poznań
  7. Spedycja - Piątkowo
Dodane 21 kwietnia 2024

Spedytor w Transporcie Krajowym - PILNIE potrzebny

Lokalizacja

Poznań, Piątkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SPEDYTORA w transporcie krajowym z kontaktami i doświadczeniem do prowadzenia firmy transportowej - pilnie zatrudnimy

Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie

Opis stanowiska:

-Pozyskiwanie zleceń

- Planowanie i organizacja transportu krajowego - CAŁO POJAZDOWEGO

-Realizacja oraz koordynacja zleceń

- Monitorowanie i obsługa dokumentacyjna organizowanych

transportów

Wymagania:

- Znajomość giełd transportowych takich jak np. TRANS.EU,

- Doświadczenie, (znajomości i kontakty) na stanowisku spedytora krajowego,

- Komunikatywność, dobra organizacja pracy, SAMODZIELNOŚĆ i rzetelność.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie i komfortowe warunki pracy,

- Atrakcyjny system wynagrodzeń,

- Możliwość wdrażania własnych pomysłów,

- Niezbędne narzędzia pracy.

UWAGA !!!

  • Bardzo proszę o dokładne czytanie z zrozumieniem w/w ogłoszenia

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Piątkowo
ID: 591863726