2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Warszawa
  7. Spedycja - Wilanów
Dodane Dzisiaj o 11:39

Spedytor transportu międzynarodowego aut do 3,5 t

Wynagrodzenie

6 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Firma Interlogis Arkadiusz Czyżewski

łączy działalność operatora logistycznego oraz firmy transportowo-spedycyjnej. Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, świadczącym kompleksowe usługi transportowo – spedycyjne. Kluczowym obszarem naszej działalności jest organizacja transportu drogowego w Polsce oraz na terenie Unii Europejskiej.

Poszukujemy osoby na stanowisko: Spedytor międzynarodowy pojazdów do 3,5 t.

Twój zakres obowiązków:

  • Samodzielne organizowanie i koordynacja transportu międzynarodowego dla pojazdów dostawczych do 3,5 t;

  • Aktywne pozyskiwanie i sprzedawanie ładunków na giełdach transportowych;

  • Nadzorowanie poprawności realizacji pozyskanych zleceń transportowych oraz rozwiązywanie wszelkich problemów powstałych podczas realizacji zleceń;

  • Monitorowanie postępu transportu i zapewnienie terminowej dostawy;

  • Kontakt z przypisanymi kierowcami, nadzorowanie czasu pracy przypisanych kierowców;

  • Budowanie oraz utrzymywanie profesjonalnych, długofalowych relacji z obecnymi i nowymi klientami.

Nasze wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w branży spedycji międzynarodowej przy prowadzeniu aut dostawczych do 3,5 t (busów);

  • Swobodna komunikacja w j. polskim oraz w j. angielskim;

  • Znajomość obsługi giełd transportowych TimoCom i Trans.eu;

  • Znajomość przepisów i procedur dotyczących transportu międzynarodowego;

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz analityczne;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych;

  • Wysoka kultura organizacji pracy własnej oraz trafnego określania priorytetów;

  • Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Mile widziana znajomość dodatkowego języka obcego.

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + system prowizyjny;

  • Elastyczność w zakresie umowy (umowa o pracę, B2B, umowa - zlecenie);

  • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy, a po wdrożeniu możliwość przejścia na pracę w systemie hybrydowym,

  • Służbowy laptop i telefon;

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Arkadiusz Czyżewski INTERLOGIS z siedzibą w: Adama Branickiego 18/uf1.1, 02-972 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 910762779