2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Warszawa
  7. Spedycja - Mokotów
Kacper
Dodane 29 kwietnia 2024

Spedytor, Praca zdalna, B2B 56% wysoka prowizja

Wynagrodzenie

3 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

MOTOSPEED Firma zajmująca się spedycją branży TSL, zespół ludzi którzy stawiają na rozwój osobisty każdego ambitnego spedytora który chce osiągnąć niezależność finansową, dajemy każdemu wolną rękę z naszym wsparciem możesz bardzo dużo osiągnąć, przejrzyste warunki wynagrodzenia możliwość pracy zdalnej po wstępnej rozmowie.

Zakres Obowiązków

  • aktywne poszukiwanie ładunków na giełdach transportowych

  • kontrola nad realizacją przyjętych zleceń

  • Budowanie bazy klientów oraz dbanie o dobre relacje z nimi

Zapewniamy

  • zatrudnienie na umowę o pracę, B2B do 56%

  • zatrudnienie na umowę na umowę o prace

  • pracę w zgranym i młodym zespole

  • możliwość pozyskania karty Multisport.

PRZYJDZ DO NAS OSIĄGNĄĆ SUKCES !!!

ZAPRASZAMY ZESPÓŁ MOTOSPEED :)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 854017258