2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Kujawsko-pomorskie
  6. Spedycja - Janikowo
Dodane 19 kwietnia 2024

Spedytor/planista transportu krajowego i międzynarodowego

Lokalizacja

Janikowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: Janikowo (pow. inowrocławski)

Hoffmann Transport materiałów sypkich – lider w transporcie i spedycji  materiałów sypkich w silosach. Przedsiębiorstwo z 30 letnim doświadczeniem, skoncentrowanym na świadczeniu usług o najwyższej jakości potwierdzona szeregiem certyfikatów i systemem zarządzania. Dysponujemy flotą 120 zestawów transportowych nadzorowanych systemami pozycjonowanie GPS oraz klasy TMS. Cechuje Nas dynamiczny rozwój. W drodze do realizacji celów poszukujemy pracownika na stanowisku planisty transportu.

Obowiązki:

·         planowanie i zarządzanie zadaniami transportowymi dla floty własnej podwykonawców zintegrowanych

·         monitoring realizowanych przez firmę zleceń transportowych głównie pod kątem jakości i terminowości

·         efektywne planowanie floty przy użyciu dostępnych narzędzi,

·         pozyskiwanie zleceń transportowych zarówno od Klientów bezpośrednich, jak i z giełd transportowych

·         tworzenie i optymalizacja rozwiązań operacyjnych zgodnie z oczekiwaniami klientów

·         utrzymywanie i rozwijanie partnerskich relacji z kontrahentami

·         regularne raportowanie wyników pracy

WYMAGANIA:

·         minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·         gruntowna wiedza i znajomość prawa regulującego transport i spedycje

·         decyzyjność i umiejętność rozwiązywania problemów przy jednoczesnym koncentrowaniu się na celach firmy

·         mile widziane wykształcenie na kierunku transport, spedycja, logistyka

·         znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym (języka angielski lub niemiecki)

·         wysoka kultura osobista zarówno w relacjach z klientem jak i ze współpracownikami

OFERUJEMY:

·         pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce

·         zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         współpraca z dużymi firmami, liderami w branży

·         przyjazna atmosferę w pracy

·         grupowe ubezpieczenie na życie

·         premie i nagrody

·         spotkania integracyjne

·         finansowanie nauki języków

·         miejsce wykonywania pracy - biuro firmy w Janikowie

Lokalizacja

Janikowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Janikowo
ID: 682217355