2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Śląskie
  6. Spedycja - Bojszowy Nowe
Dodane 06 maja 2024

Spedytor, placowy w firmie inżynieryjnej

Wynagrodzenie

4 500 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bojszowy Nowe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma FEDRECHT Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Spedytor, placowy

Miejsce pracy: Bojszowy Nowe

Zakres obowiązków:

·         Koordynacja transportów na potrzeby własne – 5 samochodów ciężarowych,

·         Organizacja transportów na zewnątrz w razie potrzeby,

·         Koordynacja i kontrola załadunków na placu Spółki – 2 osoby podległe,

·         Współpraca z dyrektorem ds. realizacji,

Oczekiwania:

·         Doświadczenie,

·         Organizacja pracy,

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·         Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji,

·         Możliwość zdobycia uprawnień,

·         Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fedrecht Sp. z o.o. z siedzibą w Bojszowach Nowych umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922) ”.

Lokalizacja

Bojszowy Nowe,

Śląskie

Śląskie, Bojszowy Nowe
ID: 904389783