2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Pomorskie
  6. Spedycja - Gdynia
  7. Spedycja - Śródmieście
Dodane 26 kwietnia 2024

Spedytor Morski Gdynia

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Gremi Personal zapewnia kompleksową obsługę przedsiębiorstw na terenie całej Polski w zakresie uzupełniania braków kadrowych. Nasz zespół liczy około 300 specjalistów, którzy codziennie zajmują się wsparciem ponad 4000 pracowników fizycznych z Europy Wschodniej, Azji i Ameryki Południowej. Posiadamy 15 letnie doświadczenie i 18 biur w 12 głównych miastach Polski, działających według ustalonych jednolitych standardów jakości.

Obecnie dla naszego Klienta z branży spedycyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spedytor Morski

miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i organizacja wysyłek drogą morską oraz kolejową

  • dbałość o wizerunek firmy w kontakcie z klientem

  • optymalizacja kosztowa realizowanych przesyłek

  • prowadzenie dokumentacji transportowej

  • rozbudowa bazy podwykonawców

  • wsparcie działu sprzedaży

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku spedytor morski minimum 2 lata

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • biegła znajomość pakietu MS Office

  • mile widziana znajomość drugiego języka

  • zaangażowanie, asertywność

To oferujemy

  • ciekawą pracę w młodej i rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • brak dress code

  • zatrudnienie na jasnych warunkach w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość udziału w rozwoju młodej firmy i nabycia cennego doświadczenia

  • biuro w ścisłym centrum Gdyni

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Nie zwlekaj, aplikuj teraz!

Jeśli spełniasz nasze oczekiwania i jesteś gotowy dołączyć do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu, nie czekaj! Aplikuj już teraz. Każda aplikacja zostanie dokładnie rozpatrzona przez nasz dział personalny, a najlepsi kandydaci zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. Gremi Personal figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem : 18077.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 914615805