2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Śląskie
  6. Spedycja - Rybnik
Dodane 26 kwietnia 2024

Spedytor Miedzynarodowy Zatrudnię !!

Wynagrodzenie

2 740 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rybnik

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa, Praca zdalna

MBL Transport Sp z o.o. Jest nowoczesną, otwartą na potrzeby rynku oraz dynamicznie rozwijającą się firmą. Zajmujemy się transportem oraz spedycją międzynarodową , oferując swoje usługi na terenie całej Europy. Obecnie poszukujemy właściwego kandydata na stanowisko Spedytora w Transporcie Międzynarodowym

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków: pozyskiwanie zleceń transportowych oraz nowych klientów obsługa spedycji międzynarodowej kontrola przebiegu realizowanych zleceń transportowych monitorowanie wykonywanych transportów, aktualizacji pozycji pojazdów do klientów, stała komunikacja z kierowcami oraz klientami( wynagrodzenie podstawa plus marza zalezna od wysokosci sprzedazy).Praca na gieldach trans.eu, timo com, tele route.

Mozliwe dwie formy nawiazania wspolpracy B2B dzialalnosc, oraz umowa o prace.

W przypadku umowy o prace

zysk do 1000-2000 e 10% plus minimalna krajowa

zysk 2000-3000e 15% plus minimalna krajowa

zysk 3000 i wiecej 25% plus minimalna krajowa

ponad 6000e 37% plus minimalna krajowa

w przypadku wlasnej dzialnosci B2B 55% zysku mozliwy Home Office, czas pracy elastyczny , nie zmuszam do pracy w okreslonych godzinach czy przepracowania okreslonej liczby godzin...licza sie efekty

Wymagania:

dobra obsluga komputera dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub francuskiego łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów, motywacja do ciezkiej pracy.

Zainteresowanych prosze o kontakt telefoniczny w godzinach 9-16 !

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 836299937