2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Podkarpackie
  6. Spedycja - Dębica
Dodane 18 kwietnia 2024

Spedytor Międzynarodowy z doświadczeniem. Wysokie Zarobki!

Lokalizacja

Dębica

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i koordynacja międzynarodowych transportów

  • Rozwijanie długoterminowych relacji z klientami oraz partnerami zagranicznymi

  • Bieżąca obsługa zleceń

  • Zarządzanie dokumentacją związaną z procesem spedycji międzynarodowej

  • Wybór i negocjacje z dostawcami i przewoźnikami

  • Rozwiązywanie problemów związanych z przewozem towarów

  • Obliczanie kosztów transportu i przygotowywanie ofert dla klientów

  • Analiza rynku transportowego i poszukiwanie nowych dostawców

  • Przygotowywanie raportów i analiz związanych z działalnością spedycyjną

Nasze wymagania

  • Znajomość języków obcych, w szczególności angielskiego

  • Doświadczenia w branży logistycznej, minimum 2 lata pracy jako Spedytor międzynarodowy

  • Bardzo dobra znajomość przepisów dotyczących transportu międzynarodowego,

  • Umiejętność obsługi operacyjnej i organizowania transportu międzynarodowego, włączając w to kontakt z przewoźnikami, negocjacje warunków oraz monitorowanie dostaw

  • Dokładność, umiejętność pracy pod presją czasu i dobre umiejętności organizacyjne

Lokalizacja

Dębica,

Podkarpackie

Podkarpackie, Dębica
ID: 879478195