2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Małopolskie
  6. Spedycja - Olkusz
Dodane 17 kwietnia 2024

Spedytor Międzynarodowy - z doświadczeniem w prowadzeniu samochodów

Wynagrodzenie

6 500 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olkusz

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Ze względu na rozwój firmy Antrans Bis sp.k poszukuję osoby na stanowisko:

- Spedytor Międzynarodowy (13,6)

 Oferujemy:

-Doświadczenie w pracy z dużymi klientami korporacyjnymi,

-Pracę w dobrze rozpoznawalnej i stabilnie rozwijającej się firmie,

-Imprezy integracyjne,

-Niezbędne narzędzia do pracy,

-Możliwość rozwoju (kreatywne szkolenia),

-Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym obiekcie.

Zakres obowiązków – Spedytor Międzynarodowy

-Organizacja samochodowych przewozów w relacjach krajowych i międzynarodowych,

-Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych,

-Wyszukiwanie ładunków na giełdach transportowych,

-Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów,

-Stała analiza i optymalizacja kosztów,

-Nadzór nad dokumentacją spedycyjną.

Nasze wymagania:

-Doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego min. 1 rok

-Zaangażowanie i chęć rozwoju,

-Umiejętności pracy indywidualnej, jak i w zespole pod presją czasu,

-Znajomości języka angielskiego lub innego - będzie dodatkowym atutem.

CV proszę wysyłać na emaila

Lokalizacja: Olkusz

Lokalizacja

Olkusz,

Małopolskie

Małopolskie, Olkusz
ID: 897224213