2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Wielkopolskie
  6. Spedycja - Rawicz
  7. Spedycja - Osiedle 350 Lecia Rawicza
Dodane 08 kwietnia 2024

Spedytor międzynarodowy z doświadczeniem lub do przyuczenia

Lokalizacja

Rawicz, Osiedle 350 Lecia Rawicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

#rawicz #praca #transport #logistyka #spedycja

Czy marzysz o dynamicznej karierze w branży logistycznej? Czy jesteś gotowy na wyzwania, rozwój i możliwość szybkiego awansu? Jeśli tak, to właśnie szukamy Ciebie!

Twoje miejsce pracy:

Rawicz

Charakter pracy:

·      Praca stacjonarna od poniedziałku do piątku.

·      Godziny pracy: 8:00 – 16:00

Wymagania:

·      Poszukujemy dwóch osób:

1.     Samodzielnego spedytora z minimum 2 letnim doświadczeniem.

2.     Osoby do przyuczenia, doświadczenie niewymagane.

·      W obu przypadkach wymagany w stopniu zaawansowanym język angielski i/lub niemiecki,

·      posiadanie własnej bazy klientów będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

·      profesjonalna obsługa klientów poprzez planowanie, realizowanie i kontrolowanie

zleceń transportowych,

·      utrzymywanie stałych relacji z Klientami,

·      nawiązywanie współpracy z nowymi Kontrahentami,

·      prowadzenie dokumentacji transportowej,

·      monitoring wykonania usługi oraz dbanie o wysoką jakość i terminowość realizacji zleceń,

·      współpraca z przewoźnikami.

Warunki zatrudnienia:

·      umowa o pracę lub B2B w zależności o preferencji,

·      system premiowy,

·      w zależności od stanowiska (z doświadczeniem czy bez) – inne warunki do ustalenia.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rawicz, Osiedle 350 Lecia Rawicza
ID: 901098352