2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Pomorskie
  6. Spedycja - Gdańsk
  7. Spedycja - Aniołki
Dodane 18 kwietnia 2024

Spedytor Międzynarodowy z doświadczeniem

Wynagrodzenie

5 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Aniołki

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

W związku z dynamicznym rozwojem zatrudnimy Spedytora międzynarodowego. Poszukujemy osób z doświadczeniem w spedycji i pozyskiwaniu Klienta i bardzo dobrą znajomością języka obcego.

·       OFERUJEMY:

·       Bardzo atrakcyjne zarobki (podstawa + system prowizyjny) uzależnione od wyników indywidualnych i dodatkowe bonusy Zespołowe

·       Zatrudnienie w oparciu o zlecenie, B2B (do wybory przez kandydata)

·       Pracę w młodym i zgranym Zespole

·       Wsparcie na każdym etapie pracy

·       Wdrożenie do pracy i szkolenie wstępne

·       Niezbędne narzędzia pracy i komfortowe biuro

·       Możliwość pracy zdalnej

Dodatkowe benefity: karta multisport, owocowe środy, spotkania integracyjne, skrócony czas pracy w piątki

ZADANIA:

·       Utrzymywanie relacji i rozwój współpracy z Klientami firmy, budowanie bazy nowych Klientów i przewoźników

·       pozyskiwanie i sprzedaż ładunków

·       Realizacja celów sprzedażowych

·       Profesjonalna obsługa pozyskanych zleceń transportowych i spedycyjnych

OCZEKIWANIA:

·       Bardzo dobra znajomość języka obcego : angielskiego/niemieckiego/francuskiego

·       Zaangażowanie w wykonywaną pracę, determinacja w dążeniu do celu

·       Znajomość branży transportowej i doświadczenie w spedycji,

·       Umiejętność negocjacji warunków handlowych

·       Odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań, samodzielność i odpowiedzialność

Gwarantujemy pełną dyskrecję i zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Do przesyłanych aplikacji prosimy dopisać klauzulę:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Aniołki
ID: 912727721