2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Warszawa
  7. Spedycja - Mokotów
Dodane 30 kwietnia 2024

Spedytor międzynarodowy Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa, Praca zdalna

Firma transportowo-spedycyjna N&S Logistics zatrudni osobę na stanowisko SPEDYTOR/HANDLOWIEC.

Wspólnie tworzymy zespół młodych, energicznych ludzi, których pasją jest branża TSL.

Lubisz pracę, która jest spokojna, monotonna i powtarzalna? Jeśli tak, to zdecydowanie nie jesteśmy odpowiednim miejscem pracy dla Ciebie.

Jeśli jednak jesteś osobą ambitną, proaktywną i skuteczną - zapraszamy.

Twój zakres obowiązków:

• aktywne i efektywne budowanie bazy Klientów,

• budowanie długofalowych i partnerskich relacji z podwykonawcami,

• organizacja krajowego i międzynarodowego transportu towarów,

• rozwiązywanie bieżących problemów związanych z realizacją transportu,

• dbanie o poprawność danych w systemie oraz dokumentacji operacyjnej,

• negocjacja stawek, przygotowywanie ofert dla Klientów.

Nasze wymagania:

• doświadczenia na podobnym stanowisku,

• baza wypłacalnych klientów jest mile widziana, ale niekonieczna, wystarczy, że na handlu masz dobre wyniki,

• umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,

• motywacji i nastawienia na realizację celów sprzedażowych,

• chęć rozwoju i pozyskiwania nowych klientów,

• znajomość obsługi giełd transportowych,

• wysokiego poziomu umiejętności interpersonalnych i łatwości w budowaniu długofalowych relacji,

• samodzielności w działaniu i zdolności pracy pod presją czasu,

• znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,

• skuteczności w działaniu i odpowiedzialności za realizację powierzonych zadań.

To oferujemy:

• umowę o pracę,

• nieograniczone możliwości zarobku uzależnione od osiągniętej marży,

• pracę w systemie jednozmianowym,

• możliwość pracy zdalnej,

• telefon, komputer i cały potrzebny sprzęt,

• biuro na Mokotowie z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 884222320