2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Warszawa
  7. Spedycja - Mokotów
Dodane 10 kwietnia 2024

Spedytor Międzynarodowy, Spedytor Krajowy

Wynagrodzenie

5 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna

JAQBS BIS SP. Z O.O. to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży spedycyjnej. W związku z tym poszukujemy osób na stanowisko: Spedytor Międzynarodowy, Spedytor Krajowy.

Opis stanowiska:

  • Organizacja i bieżąca obsługa zleceń transportowych w przewozach międzynarodowych i krajowych

  • Aktywne nawiązywanie oraz podtrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz przewoźnikami

  • Monitorowanie i kontrola jakości realizowanych zleceń transportowych

  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów

  • Aktywne pozyskiwanie nowych oraz obsługa dotychczasowych klientów

Co oferujemy:

  • Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub B2B

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi

  • Pakiet medyczny

  • Pakiet multisport

Wymagania:

  • Roczne doświadczenie w pracy jako spedytor

  • Znajomość rynku spedycyjnego

  • Sprawne posługiwanie się jednym z języków: angielski, niemiecki bądź francuski

  • Umiejętność rozwiązywania problemów logistycznych

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność

Jeśli spełniasz te kryteria i jesteś gotów na nowe wyzwania, to jesteśmy zainteresowani właśnie Tobą! Dołącz do nas, a wspólnie stworzymy innowacyjne i efektywne rozwiązania w świecie spedycji.

Aby aplikować lub uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt pod numerem 50*******00.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 909226828