2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Małopolskie
  6. Spedycja - Olkusz
Dodane 22 maja 2024

Spedytor międzynarodowy - RB Trans Service Bis

Wynagrodzenie

5 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olkusz

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

RB Trans Service Bis to nowoczesna, stabilna firma, której celem jest świadczenie usług transportowych na terenie Unii Europejskiej przy zachowaniu najwyższych standardów jakości

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Miejsce pracy: Olkusz

OPIS STANOWISKA:

·         Organizacja transportów całopojazdowych i częściowych

·         Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych

·         Wyszukiwanie ładunków na giełdach transportowych

·         Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie współpracy z obecnymi klientami

·         Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów

·         Nadzór nad dokumentacją spedycyjną

·         Optymalne planowanie pracy taboru własnego

·         Współpraca z innymi oddziałami firmy

WYMAGANIA:

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy jak i w zespole pod presją czasu

  • Chęci rozwoju i dążenia do awansu

  • Wykształcenie min. Średnie

  • Wysoka kultura osobista

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego

  • Praktyczna znajomość MS Excel na poziomie średniozaawansowanym

  • Znajomość branży transportowej

  • Komunikatywność, umiejętności organizacyjne

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Bardzo dobre warunki pracy, atrakcyjne wynagrodzenie

  • Aktywny udział w rozwoju firmy

  • Szkolenie wdrażające do pracy

  • Niezbędne narzędzia do pracy

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Lokalizacja

Olkusz,

Małopolskie

Małopolskie, Olkusz
ID: 904397423