2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Łódzkie
  6. Spedycja - Łódź
  7. Spedycja - Śródmieście
Dodane 30 kwietnia 2024

Spedytor Międzynarodowy, prowizja do 50%

Wynagrodzenie

1 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Dzień Dobry Drodzy Kandydaci. na Spedytorów

Dynamiczna firma spedycyjna CT Connect sp. z o.o. z pozytywnymi referencjami na rynku transportowym poszukuje do współpracy specjalisty ds. obsługi klienta i spedycji. (Spedytor międzynarodowy)

Firma Spedycyjna z Łodzi, CT Connect Sp. z o.o.

zaprasza do biur

Biuro ul. Oświatowa 2/2 , 91-725 Łódź ,

Biuro ul Wojska Polskiego 190 91-726 Łódź .

Biuro 95-015 Głowno ul Ordona 15

Wymagania:

* Umowę B2B od początku lub po Kilku miesiącach pracy na Umowę zlecenie .

* 1 możliwość ---Doświadczenie w obszarze spedycji, min 1 rok, Znajomość rynku Klientów/ Przewoźników i znajomość języków obcych ,

* 2 możliwość ---Bez doświadczenia, ale jeśli jesteś pełen entuzjazmu, znasz języki obce i chcesz się rozwijać też zapraszamy do nauki i pracy z nami .

* Wykazanie umiejętności analitycznego myślenia w rozwiązywaniu problemów związanych z obszarem spedycji i transportu międzynarodowego.

* Doskonała komunikatywność oraz umiejętność efektywnej pracy w zespole, współpracując z klientami, przewoźnikami i innymi działami firmy.

* Znajomość kilku języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Twój zakres obowiązków:

* Zarządzanie aktywnym pozyskiwaniem klientów oraz przewoźników na rynkach krajowych i międzynarodowych. np: (Giełdy, Maile, Telefony, Spotkania, Targi)

* Tworzenie ofert handlowych, dokonywanie wycen oraz udzielanie kompleksowych informacji zarówno obecnym, jak i potencjalnym klientom.

* Przeprowadzanie skutecznych negocjacji dotyczących warunków realizacji zleceń zarówno z przewoźnikami, jak i klientami.

* Planowanie i organizacja transportu w międzynarodowych relacjach, zapewniając terminowość oraz wysoką jakość usług.

* Systematyczne monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych, dbając o zapewnienie wysokiej jakości obsługi oraz terminowego wykonania usług."

Co oferujemy?

*Pomoc od początku w wdrażaniu się do naszego Zespołu.

* Współpracę na zasadach partnerskich,

* Umowę B2B lub umowę zlecenie na czas pierwszych miesięcy pracy,

* Pracę zdalną - Home Office, Tylko dla najlepszych i po kilku miesiącach pracy z nami .

* Pracę w biurze,

* Atrakcyjne możliwości zarobkowe - od 30% prowizji bez Klientów własnych do 50% z Własnymi Klientami dla Umowa B2B netto plus vat .

* Proste i transparentne warunki współpracy,

* Pracę w fajnym zespole i przyjaznej atmosferze i wsparcie.

* Karta Multisport

Mile widziana:

- własna baza Klientów w zamian 50% prowizji netto plus vat.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu. Wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres. office ctconnectlogistics.com Zapraszamy do kontaktu.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 912308885