2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Świętokrzyskie
  6. Spedycja - Kielce
Dodane 11 kwietnia 2024

Spedytor Międzynarodowy - Praca Kielce

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Firma Celestis Sp. z o. o. specjalizująca się w spedycji, poszukuje pracownika na stanowisko: spedytor (głównie sprzedaż ładunków)

Obowiązki:

• organizowanie transportu

• monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych, dbanie o jakość i terminowość

• telefoniczne oraz mailowe pozyskiwanie zleceń od Klientów

• rozwiązywanie problemów związanych z przewozem towarów

• budowanie relacji z Klientami

Wymagania:

• min. 6 miesięcy doświadczenia w branży

• znajomość przynajmniej jednego języka obcego w stopniu komunikatywnym

• obsługa komputera

• dokładność, odpowiedzialność, komunikatywność,

• rzetelne i uczciwe wykonywanie powierzonych obowiązków,

• dobra organizacja czasu pracy,

• chęć do pracy oraz pozytywne nastawienie.

Oferujemy:

• Umowę o prace

• Niezbędne narzędzia do pracy

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV za pośrednictwem portalu OLX.

Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 894890809