2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Wielkopolskie
  6. Spedycja - Poznań
  7. Spedycja - Wilda
Dodane 18 kwietnia 2024

Spedytor Międzynarodowy - POZNAŃ

Wynagrodzenie

4 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Wilda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

4CARGO Sp. z o.o. | ul. 28 Czerwca 1956r.nr223/239, 61-485 Poznań | PL5273011241

Zakres obowiązków:

·        Obsługa zapytań ofertowych i tworzenie wycen transportowych

·        Organizacja i koordynacja transportu

·        Utrzymanie kontraktów z klientami oraz przewoźnikami

·        Rozwiązanie bieżących problemów operacyjnych

·        Dbanie o terminowość dostaw

Oferujemy:

·        Atrakcyjny system premiowy

·        Dział handlowy do pozyskiwania klientów

·        Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji

·        Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

·        Autorski program wdrożeniowy

Wymagania

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku

·        Znajomość przepisów dotyczących transportu krajowego i międzynarodowego

·        Umiejętność pracy w zespole oraz wysoka kultura osobista

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Wilda
ID: 905915054