2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Wielkopolskie
  6. Spedycja - Poznań
  7. Spedycja - Stare Miasto
Beniamin
Dodane 24 kwietnia 2024

Spedytor międzynarodowy PL - GB (FTL-LTL)

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma TRANS-POL POLSKA to od ponad 20 lat ceniony partner na rynku branży TSL. Oferta firmy obejmuje głównie usługi logistyczne (transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy, magazynowanie oraz spedycję). Jesteśmy laureatem Gazel Biznesu, Diamentów Forbesa oraz szeregu innych międzynarodowych wyróżnień.

Zakres obowiązków

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie kontrahentów w relacji PL - UK, PL - FR (LTL i FTL)
  • Rozbudowywanie sieci podwykonawców,
  • Planowanie i organizacja międzynarodowych transportów samochodowych,
  • Monitoring wykonania usługi oraz dbanie o wysoką jakość i terminowość realizacji zleceń,
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami oraz podwykonawcami,
  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z klientami na relacji PL - UK, PL - FR (LTL i FTL) - warunek konieczny,
  • Doświadczenie w branży logistycznej, w szczególności w spedycji międzynarodowej,
  • Znajomość specyfiki rynku oraz przepisów i regulacji w zakresie transportu i spedycji,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (minimum B1),
  • Znajomość obsługi giełd transportowych,
  • Komunikatywność i umiejętności negocjacyjne,
  • Umiejętność budowania stałych relacji z klientami oraz podwykonawcami,
  • Odpowiedzialność, samodzielność i umiejętności analityczne,
  • Zdolność do szybkiego podejmowania decyzji oraz do pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę na zasadzie B2B (w zależności od indywidualnych preferencji),
  • Praca w najbardziej prestiżowym biurze w centrum Poznania - Libelta 27
  • Wynagrodzenie w systemie podstawa + prowizja uzależniona od osiąganych wyników; premiowanie oparte na klarownych zasadach,
  • Rozbudowany back office, który odciąży Cię od czynności administracyjnych i pozwoli skupić się na sednie Twojej pracy,
  • Pakiet atrakcyjnych benefitów pozapłacowych, takich jak prywatna opieka medyczna, karta Multisport,
  • Duże możliwości rozwoju i awansu zawodowego – nasza kadra menadżerska pochodzi z awansu wewnętrznego

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 790071720