2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Łódzkie
  6. Spedycja - Chociw
Dodane 22 kwietnia 2024

Spedytor Międzynarodowy z Doświadczeniem

Lokalizacja

Chociw

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Prężnie rozwijająca się firma transportowa poszukuje doświadczonych spedytorów.

Praca stacjonarna w siedzibie firmy – Chociw, koło Rawy Mazowieckiej, woj. Łódzkie.

Pełny etat,

Poziom stanowiska: specjalista, starszy specjalista

Zakres obowiązków:

·Praca stacjonarna w naszej firmie: Chociw k. Rawy Mazowieckiej

·Współpraca z kierowcami, organizowanie załadunków i rozładunków

·Profesjonalna obsługa klienta spedycyjnego poprzez przyjmowanie i sprawną realizację zleceń transportowych, Przygotowywanie ofert, negocjowanie cen, rozliczanie transportu

·Terminowe i poprawne wprowadzanie zleceń do systemu operacyjnego

·Obsługa giełd transportowych oraz firmowego systemu transportowego

Wymagania

·Minimum roczne doświadczenie na stanowisku spedytora

·Znajomość giełd transportowych

·Znajomość pakietu Office (Word, Excel)

·Umiejętność pracy w zespole

·Obowiązkowość, odpowiedzialność

·Gotowość podjęcia pracy na pełny etat, system zmianowy

·Praca stacjonarna w siedzibie firmy - Chociw k. Rawy Mazowieckiej

Mile widziane

·Znajomość języków obcych

Oferujemy

·Praca stacjonarna w siedzibie firmy: Chociw k. Rawy Mazowieckiej

·Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·Szerokie możliwości rozwoju i zdobywania unikatowych doświadczeń

·Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·Terminowe, atrakcyjne wynagrodzenie

·Niezbędne narzędzia pracy

·Możliwość zamieszkania - mieszkanie służbowe

OPIS FIRMY

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą istniejącą na rynku polskim od 2005 roku nagrodzoną Gazelą Biznesu.

Działamy z pasją i zaangażowaniem, kładąc duży nacisk na wysoką jakość świadczonych usług, optymalizację kosztów oraz uważne słuchanie naszych klientów.

Zarządzamy łańcuchami dostaw dla producentów eksporterów i importerów wymagających specjalistycznych usług transportowo - magazynowych w temperaturze kontrolowanej z gwarancją profesjonalnego serwisu.

Kontakt:

Chętnych prosimy o:

·przesyłanie zgłoszeń poprzez konto - przycisk aplikowania

·Możliwa rozmowa telefoniczna na temat warunków pracy od poniedziałku do czwartku w godzinach 14:00-16:00 pod nr. telefonu +48**********00

Zgodnie z art.13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.), zwanego dalej RODO, informujemy, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Professional Thermo Logistics Sp. z o.o z siedzibą w Chociwiu. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Podstawą przetwarzania danych osobowych przez Professional Thermo Logistics Sp. z o.o z siedzibą Chociwiu jest przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego na potrzeby zawarcia ewentualnej umowy o pracę. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie Professional Thermo Logistics Sp. z o.o z siedzibą w Chociwiu. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy po zakończeniu procesu rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych Stawki 2, 00-193 Warszawa, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Lokalizacja

Chociw,

Łódzkie

Łódzkie, Chociw
ID: 858794434