2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Śląskie
  6. Spedycja - Katowice
  7. Spedycja - Bogucice
Dodane 01 maja 2024

Spedytor międzynarodowy Katowice

Wynagrodzenie

6 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów oraz przewoźników na rynkach zagranicznych i rynku lokalnym

  • Sporządzanie ofert, wycen oraz udzielanie informacji obecnym i potencjalnym klientom

  • Negocjacje warunków wykonania zleceń z przewoźnikami i klientami

  • Organizacja przewozów w relacjach międzynarodowych

  • Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych, dbanie o jakość i terminowość

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku spedytora

  • Znajomość rynku klientów i przewoźników

  • Zaangażowanie, samodzielność i przedsiębiorczość

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość zagadnień z zakresu spedycji i transportu międzynarodowego

  • Znajomość języka angielskiego, a znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość tworzenia oraz kreowania nowych pomysłów i rozwiązań w naszym zespole

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość stałego rozwoju i jasna ścieżka kariery

  • Pracę w fajnym zespole i przyjaznej atmosferze

  • Kartę Multisport

  • Pakiet Prywatnej Opieki Medycznej

  • Dla najlepszych samochód służbowy do użytku prywatnego

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • Praca w doskonałej lokalizacji

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 913965316