2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Wiskitki
Dodane 09 maja 2024

Spedytor międzynarodowy FTL z angielskim - również bez doświadczenia

Lokalizacja

Wiskitki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm transportowych, specjalizujących się w transporcie drogowym. Na rynku działamy ponad 26 lat. W tym czasie zbudowaliśmy flotę ponad 600 własnych aut ciężarowych . W roku 2012 magazyn Newsweek Polska uhonorował nas tytułem „Firma Rodzinna roku 2012” i stale dbamy o to miano. Jesteśmy dumni, że nasze starania zostały wielokrotnie zauważone i doceniane.

Stawiamy na rozwój. Podstawą sukcesu naszej firmy są wykwalifikowani pracownicy gotowi do podnoszenia kompetencji oraz podejmowania nowych wyzwań zawodowych. Rekrutujemy zarówno ekspertów branży TSL: managerów, spedytorów, handlowców oraz dyspozytorów i kierowców jak i kandydatów na stanowiska biurowe związane z rozliczeniami oraz zarządzaniem dokumentacją.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Spedytora międzynarodowego. Jeśli jesteś na początku swojej drogi zawodowej, nie masz doświadczenia w transporcie i znasz język angielski na poziomie B1 również zapraszamy do współpracy. Nasz autorski program szkoleń w szybki sposób pozwoli Ci zostać specjalistą.

Obowiązki:

-Realizacja zleceń transportowych oraz planowanie pracy dedykowanej floty pojazdów.

-Kontrola procesu transportowego.

-Realizacja założeń budżetowych.

-Utrzymywanie i rozwój dobrych relacji z obecnymi klientami a także pozyskiwanie nowych.

-Praca w oparciu o wewnętrzne procedury/procesy.

To oferujemy:

-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

-Praca w jednej z największych firm transportowych w Polsce.

-Rodzinna firma, możliwość awansów.

-Pracę przy wsparciu doświadczonego managera działu.

-Zniżki na obiady pracownicze.

Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania CV, zapraszamy również osoby bez doświadczenia - wszystkiego nauczymy podczas naszego unikatowego programu szkoleniowego.

Lokalizacja

Wiskitki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wiskitki
ID: 878622058