Przejdź do głównej części
Dodaj ogłoszenie
Dodane 03 września 2024

Spedytor Międzynarodowy

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Mega-Pol-Trans Piotr Czarnota zatrudni osobę na stanowisku: Spedytor międzynarodowy

Przyszłe zadania:

  • Planowanie i organizację transportu drogowego na kierunkach międzynarodowych;

  • Nadzorowanie realizacji zleceń spedycyjnych;

  • Raportowanie wyników operacyjnych;

  • Utrzymywanie kontaktów z przewoźnikami i Klientami firmy

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Dobrej znajomości języka niemieckiego / angielskiego

  • Mile widziana znajomość język rosyjskiego

  • Mile widziana znajomości branży TSL

  • Bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielność

  • Umiejętności pracy pod presją czasu

  • Dokładności, sumienności, dyspozycyjności

  • Umiejętności pracy w zespole

Co oferujemy?

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W CV proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz.883)."

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 337408582