2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Warszawa
  7. Spedycja - Śródmieście
Bial-Mich
Dodane 30 kwietnia 2024

Spedytor Międzynarodowy

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BIAL-MICH to firma logistyczna specjalizująca się w transporcie towarów o zasięgu międzynarodowym, kompleksowej obsłudze celnej a także magazynowaniu towarów. W związku z otwarciem oddziału w Warszawie, poszukujemy pracowników.

www.bialmich.com

Stanowisko – SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Formalne: praca na cały etat, umowa o pracę, lokalizacja – Warszawa (centrum, Marszałkowska)

Twoje zadania:

- Będziesz realizować zlecenia transportowe

- Zadbasz o współpracę z klientami i przewoźnikami

- Dołączysz do pracy w zespole doświadczonych spedytorów

- Będziesz mieć wpływ na jakość i efektywność współpracy w firmie

Dołącz do nas, jeśli:

- Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Znasz język obcy w stopniu komunikatywnym

- Znasz branżę i rynek transportowy

- Orientujesz się w najważniejszych przepisach transportowych

- Potrafisz pracować w zespole i pod presją czasu

- Lubisz mieć wpływ na środowisko pracy

Co oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia uzależniona od wyniku)

- Pracę w stabilnej firmie

- Okres adaptacyjny

- Rozwój zawodowy

- Pakiet benefitów (m.in. karta Multisport, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne)

- Wyjazdy integracyjne

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji w firmie Bial-Mich (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Jednocześnie zostałem poinformowana/y że w przypadku osób, które nie zostały wyłonione w procesie rekrutacyjnym cała dokumentacja zostanie komisyjnie zniszczona i potwierdzona protokołem zniszczenia.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 908685904