2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Lubelskie
  6. Spedycja - Lublin
Dodane 30 kwietnia 2024

Spedytor Międzynarodowy

Wynagrodzenie

5 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalnaRekrutacja online

Dołącz do naszego zespołu jako Specjalista ds. Pozyskiwania Klientów w branży spedycyjnej!

Opis stanowiska:

Jesteśmy firmą spedycyjną poszukującą dynamicznych i ambitnych osób do pozyskiwania nowych klientów oraz sprzedaży ładunków. Praca polega na aktywnym nawiązywaniu kontaktów handlowych oraz realizacji transakcji w zakresie transportu.

Wymagania:

Motywacja do pracy i chęć rozwoju w branży spedycyjnej

Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne

Samodzielność w działaniu oraz inicjatywa

Dyspozycyjność w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku

Mile widziane doświadczenie w branży lub w sprzedaży

Oferujemy:

Pełne przygotowanie do pracy i wsparcie w zdobywaniu umiejętności

Zapewnienie niezbędnego sprzętu, takiego jak telefon i komputer

Możliwość osiągania wysokich zarobków, zależnych od Twojego zaangażowania i wyników

Jeśli jesteś osobą pracowitą, lubisz wyzwania i chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, to ta praca jest dla Ciebie!

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 913951539