2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Lubuskie
  6. Spedycja - Gorzów Wielkopolski
Dodane 23 kwietnia 2024

Spedytor Międzynarodowy

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY 5000 PLN – 8 000 PLN NETTO.

Firma Drozda Transport & Logistics S.A. działająca  na rynku transportowym nieprzerwanie od 1990 roku. Początkowo niewielkie przedsiębiorstwo rodzinne założone w województwie lubuskim dzisiaj posiada ponad 300 pojazdów i obsługuje klientów z całej Europy.

poszukuje pracowników na stanowisko:

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Twój zakres obowiązków:

·         Planowanie i koordynowanie transportu w relacjach międzynarodowych

·         Kompleksowa obsługa zleceń spedycyjnych

·         Realizowanie założonych celów

Wymagania pracodawcy:

·         Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

·         Obsługa zleceń transportowych, kontrolowanie i nadzorowanie ich wykonania przez kierowców.

·         Koordynacja pracy kierowców

·         Obsługa giełd transportowych

·         Kontakt z klientem

·         Doświadczenie i znajomość branży TSL

·         Umiejętność planowania i osiągania wyznaczonych celów

·         Łatwość nawiązywania relacji

·         Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin (od poniedziałku do piątku)

Pracodawca oferuje:

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         Konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy

·         Pracę w godzinach 8-16 w nowoczesnym biurze

·         Dużą samodzielność w realizowaniu przydzielonych zadań

·         Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z polskim kapitałem, dbającej o komfort pracowników

·         Miłą, niekorporacyjną atmosferę pracy

  • Pakiet sportowy „Multisport” dla siebie lub/i dla członków rodziny

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach, w trosce o siebie i swoich bliskich

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 912153684