2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Śląskie
  6. Spedycja - Zabrze
Dodane 01 maja 2024

Spedytor międzynarodowy

Wynagrodzenie

8 300 - 9 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Naszym klientem jest rodzinna firma transportowa. W związku z jej intensywnym rozwojem poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisku:

Zakres zadań:

  • planowanie transportów na terenie Europy Zachodniej,

  • wyszukiwanie ładunków powrotnych, zapewnienie ciągłości pracy dla samochodów,

  • kontrola przebiegu i rozwiązywanie wszelkich problemów powstałych podczas procesu transportowego,

  • utrzymywanie dobrych relacji z partnerami,

  • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji,

  • optymalizacja kosztów realizacji zleceń.

Nasze oczekiwania:

  • minimum rok doświadczenia na stanowisku spedytora międzynarodowego,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • znajomość rynku ładunków i przewoźników.

Co oferujemy?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • pracę w kameralnym zespole,

  • niekorporacyjny klimat,

  • partnerskie relacje,

  • pracę pełną wyzwań,

  • dużą samodzielność.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 910799929