2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Wielkopolskie
  6. Spedycja - Poznań
  7. Spedycja - Starołęka
Dodane 20 maja 2024

Spedytor międzynarodowy

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Starołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko spedytora międzynarodowego.

Praca w stacjonarna w biurze w Poznaniu lub HOME OFFICE  - do ustalenia.

 Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B

·        Pracę w systemie Home Office. Twoje zaangażowanie oceniamy na podstawie osiąganych wyników i poziomu obsługi klientów, a nie na podstawie przepracowanego czasu pracy,

·        Wynagrodzenie zasadnicze z przejrzystym systemem premiowym

·        Umowa o pracę podstawa + prowizja od zysku oparta na klarownych zasadach. (dowolna forma zatrudnienia: umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie)

·        Możliwość dalszego rozwoju,

·        Wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków.

Twój zakres obowiązków:

·        Aktywna praca na giełdach transportowych - ładowanie aut ciężarowych typu firanka 13,6 m.

·        Poszukiwanie nowych klientów i przewoźników oraz współpracą z obecnymi,

·        Samodzielna organizacja, negocjowanie stawek i ustalanie warunków transportu,

·        Budowanie długofalowych relacji z partnerami biznesowymi oraz podnoszenie jakości oferowanych usług,

Wymagania pracodawcy:

·        Doświadczenia na stanowisku spedytora międzynarodowego minimum 3 miesiące.

·        Doświadczenie w pracy na giełdach transportowych – warunek konieczny.

·        Znajomość języka obcego,

·        Samodzielność, konsekwencja i aktywne podejście do biznesu, motywacja do działania,

 Osoby zainteresowane prosimy o kontakt

Aplikację prosimy wysyłać mailem na adres.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Starołęka
ID: 910313995