2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Mińsk Mazowiecki
Dodane 12 kwietnia 2024

Spedytor międzynarodowy

Wynagrodzenie

5 500 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalna, W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zleceń transportowych pojazdami o DMC do 3,5t,

  • Planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu,

  • Budowanie długofalowej współpracy z klientami,

  • Kontrola przebiegu realizacji zleceń transportowych,

  • Organizacja transportów,

  • Wystawianie faktur oraz zleceń transportowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Praktyczna znajomość obsługi giełd transportowych,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Umiejętności negocjacyjne,

  • Szybkie podejmowanie decyzji,

  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne Twoich umiejętności oraz wiedzy,

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole, w przyjaznej atmosferze,

  • Motywacyjny system wynagrodzeń: podstawa + prowizja,

  • Możliwość pracy zdalnej,

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Elastyczny czas pracy,

  • Możliwość poszerzania lub zdobycia wiedzy i umiejętności w zakresie spedycji.

O nas

MM IMPORT Sp. z o.o. jest firmą transportową zajmującą się transportem drogowowym. Głównym obszarem działania jest transport towarów drobnicowych na terenie całej Unii Europejskiej.

Posiadamy nowoczesny tabor i stale powiększamy liczbę naszych pojazdów w związku z czym poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku spedytora międzynarodowego pojazdów o DMC do 3,5 t.

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
ID: 894865341