2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Lubuskie
  6. Spedycja - Drezdenko
Dodane 25 kwietnia 2024

Spedytor Międzynarodowy

Wynagrodzenie

4 250 - 18 520 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Drezdenko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dat Logistics Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą zajmującą się transportem i spedycją międzynarodową. Siedziba znajduje się w Drezdenku w województwie lubuskim. W związku z rozwojem naszej firmy ,poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

OPIS STANOWISKA:

  • planowanie i organizowanie transportu międzynarodowego

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów

  • nadzór nad zleceniami spedycyjnymi i transportowymi

  • raportowanie działań do przełożonego

  • organizowanie i ustalanie warunków transportu

WYMAGANIA:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

  • samodzielność w działaniu

  • dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy w zespole

  • łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów odpowiedzialność

  • sumienność oraz zaangażowanie

Wymagane doświadczenie w spedycji krajowej lub międzynarodowej.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość tworzenia oraz kreowania nowych pomysłów i rozwiązań w naszym zespole

  • Zatrudnienie w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie

  • Premie w zależności od wyników

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Drezdenko,

Lubuskie

Lubuskie, Drezdenko
ID: 891594956