2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Podkarpackie
  6. Spedycja - Rzeszów
Dodane 26 kwietnia 2024

Spedytor Międzynarodowy

Wynagrodzenie

5 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Acc Logistics to firma z 10 letnim stażem.

Poszukujemy osób z gotowych podjąć prace od zaraz, szukamy osób młodych. ambitnych, chętnych podjąć szkolenie na wyżej wymienionym stanowisku. Zapewniamy pełny pakiet szkolenia od podstaw przez co będziesz w stanie zacząć bez żadnego doświadczenia.

Oferujemy zarówno B2B jak i Umowę o pracę na pełen etat. Do dyspozycji firmowy sprzęt (laptop, telefon). Wsparcie zespołu w "niewytłumaczalnych" sytuacjach czy to z Przewoźnikiem czy Klientem :)

Ps. Nie jesteśmy "korpo" :)

Zapraszamy do kontaktu, możesz tylko zyskać!

Zakres obowiązków :

-Planowanie i organizowanie transportów krajowych i międzynarodowych

-Monitorowanie realizacji zleceń transportowych

-Dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych przewozów

-Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

-Rozbudowa bazy podwykonawców

-Budowanie długofalowej współpracy z kontrahentami

Nasze wymagania

-Zaangażowania oraz chęci do nauki

-Cierpliwości!

-Znajomości języków obcych, przede wszystkim angielskiego

-Skrupulatności, sumienności i zaangażowania w powierzone obowiązki

To oferujemy

-Ponadprzeciętne zarobki dzięki dodatkowemu wynagrodzeniu prowizyjnemu za zrealizowaną na zleceniach marżę (docenimy każde Twoje zlecenie)

-Wsparcie administracyjne.

-Odciążymy Cię z fakturowania zleceń

-Wsparcie zespołu w codziennej pracy

-Realny wpływ na budowę organizacji - możliwość zbudowania własnego zespołu oraz otworzenia nowego oddziału

-Imprezy integracyjne

-Twój dobry nastrój – nasz zespół to zgrana drużyna profesjonalistów z pasją

-Nowoczesne biuro i pokój relaksacyjny

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 899375546