2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Wielkopolskie
  6. Spedycja - Krotoszyn
Dodane 27 maja 2024

Spedytor Międzynarodowy

Wynagrodzenie

7 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krotoszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma zajmująca się przewozem towarów po terenie Unii Europejskiej zatrudni osobę ze znajomością języka angielskiego i/lub języka niemieckiego do pracy w biurze jako spedytor międzynarodowy.

Co oferujemy?

- Umowę o pracę;

- Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie;

- Premie okolicznościowe;

- Ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach;

- Pracę w młodym, zgranym zespole w miłej atmosferze.

Wymagania:

- Znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego w mowie i piśmie;

- Umiejętność planowania i organizacji pracy;

- Dyspozycyjność;

- Umiejętność pracy pod presją czasu;

- Zdolność szybkiego podejmowania decyzji;

- Samodzielność, odpowiedzialność;

- Znajomość czasu pracy kierowców.

Zakres obowiązków:

- Organizacja transportu drogowego towarów oraz nadzorowanie pracy kierowców;

- Kontakt z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych kontrahentów;

- Telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientami;

- Zarządzanie dokumentacją transportową.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą u nas – załącz swoje CV i wyślij na olx.

Jeśli masz więcej pytań – zadzwoń!

Telefon: 72*******68

Na aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Lokalizacja

Krotoszyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Krotoszyn
ID: 880701237