2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Wielkopolskie
  6. Spedycja - Poznań
  7. Spedycja - Łazarz
Dodane 08 maja 2024

Spedytor międzynarodowy

Wynagrodzenie

3 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Łazarz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Szukasz firmy, która doceni twoją indywidualność i samodzielność? Chcesz rozwijać swoje umiejętności języka obcego? Szukasz ludzi z którymi możesz zacząć nową ścieżkę kariery? Nie musisz posiadać wiedzy branżowej ani doświadczenia w branży TSL – zadbaj o motywację do ich zdobycia.

Dołącz do nas. Firma transportowa Golden Freight sp. z o.o. poszukuje spedytora międzynarodowego. Oferta kierowana głównie do młodych osób do 26 roku życia - mile widziany status studenta.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie i współpraca z partnerami biznesowymi,

  • rozwój kontaktów handlowych i budowanie długofalowych relacji z partnerami biznesowymi,

  • stałe monitorowanie rynku i samodzielne poszukiwanie nowych możliwości biznesowych,

  • bieżąca współpraca z klientami oraz wycena ofert,

  • monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych,

  • rozwiązywanie problemów związanych z przewozem towarów,

  • nadzór nad dokumentacją spedycyjną.

Nasze oczekiwania:

  • umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,

  • znajomość j. angielskiego (lub niemieckiego) w stopniu komunikatywnym,

  • znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (Excel, Word),

  • dobra organizacja pracy,

  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,

  • mile widziana znajomość rynku transportu międzynarodowego.

Gwarantujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o zlecenie,

  • rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizowanych obowiązków,

  • możliwość poszerzania wiedzy w zakresie transportu drogowego, logistyki i spedycji,

  • wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawowe + premia prowizyjna),

  • stałe godziny pracy (8:00-16:00),

  • prace w młodym i dynamicznym zespole.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

CV kandydatów prosimy przesyłać drogą elektroniczną, zwracamy się z prośbą o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych praz uchyleniu dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Łazarz
ID: 817428906