2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 23 kwietnia 2024

Spedytor miedzynarodowy

Wynagrodzenie

7 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakres obowiązków

.  Współpraca z klientami , podwykonawcami i kierowcami dotycząca realizacji zleceń cało pojazdowych FTL i PLT.

·        Planowanie floty własnej (13,6 dmc).

·        Nadzorowanie wymaganego przebiegu procesu transportu.

·        Dbanie o najwyższą jakość i terminowość wykonywanych usług transportowych.

·        Budowa długofalowej współpracy z kontrahentami.

Poszukiwane kompetencje

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku – zarządzanie flota własną .

.        Znajomość zagadnień zakresy czasu pracy kierowców, prawa przewozowego.

·        Znajomość klientów na rynku Krajowym i miedzynarodowym

·        Umiejętność obsługi giełd ( Trans ,Timo com

·       Mile widziana znajomość programu Spedtrans.

·        Umiejętność dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów, systematyczność.

·        Umiejętność  szybkiego reagowania, praca pod presja czasu.

  Język angielski

Oferujemy

·        Stabilne zatrudnienie o umowę o pracę.

·        Atrakcyjne wynagrodzenie.

·        Niezbędne narzędzia pracy.

·       Benefity:  Praca w rodzinnej, rozwijającej się firmie.

Jesteśmy firmą  spedycyjno – transportową, która jako priorytet swojej działalności stawia najwyższą jakość świadczonych usług. Nasz zespół to wyłącznie profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży. Lubimy wyzwania, i zawsze staramy się dopasować serwis do potrzeb i wymagań rynku.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działająca w sektorze logistyki. Świadczymy usługi transportu i spedycji w całej Europie , Działamy obsługując fracht drogowy

Nieustannie rozbudowujemy naszą nowoczesną flotę. Dodatkowo współpracujemy ze starannie dobranymi dostawcami usług przewozowych.

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 813994501