2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Podkarpackie
  6. Spedycja - Żołynia
Dodane 16 kwietnia 2024

Spedytor międzynarodowy

Wynagrodzenie

5 300 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żołynia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy do naszego zespołu osobę na stanowisko:

Obowiązki

  • Obsługa zleceń transportowych

  • kontrolowanie i monitorowanie przebiegu wykonywanych zleceń, dbanie o jakość i terminowość,

  • rozwiązywanie bieżących problemów transportowych

  • aktywne pozyskiwanie i rozwijanie dobrych relacji z Klientami i Przewoźnikami

Wymagania

  • Znajomość języka angielskie i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

  • umiejętność prowadzenia negocjacji i budowania relacji

  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji,

  • Doświadczenie w branży transportowej

  • Mile widziana znajomość zasad czasu pracy kierowców oraz przepisów dotyczących transportu międzynarodowego

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która jest liderem w swojej branży;

  • Wsparcie doświadczonego zespołu

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwości rozwoju

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Zarobki adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV bądź kontakt tel.

+48********02

Lokalizacja

Żołynia,

Podkarpackie

Podkarpackie, Żołynia
ID: 747036833