2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Wyszków
MGT TKiM Mariusz Grycz
Dodane 25 kwietnia 2024

Spedytor międzynarodowy

Lokalizacja

Wyszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnimy osobę na stanowisko SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Obowiązki:

• organizacja i nadzorowanie przewozów całopojazdowych i drobnicowych po całej Europie

• pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie i rozwój długofalowej współpracy z obecnymi klientami

• dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych zleceń

• kompletowanie dokumentacji niezbędnej przy wykonywaniu usług spedycyjnych

• pozyskiwanie nowych podwykonawców

Wymagania:

• znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość rynku transportowego

• praktyczna znajomość pakietu MS Office

• doskonałe umiejętności organizacyjne

• umiejętność pracy pod presją czasu

• dyspozycyjność

• prawo jazdy

Prosimy o przesyłanie CV z poniższą klauzula:

Lokalizacja

Wyszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wyszków
ID: 586101855