2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Warszawa
  7. Logistyka - Włochy
Dodane 26 kwietnia 2024

Spedytor Międynarodowy BEZ DOŚWIADCZENIA

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

   Dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynku usług spedycyjnych zdobytej poprzez 13 letnie doświadczenie, poszukuje ambitnych i nie bojących się nowych wyzwań osób do swojego zespołu. W firmie liczą się dla nas najbardziej nasi pracownicy, którym staramy się zapewnić przyjazną atmosferę sprzyjającą zawodowemu rozwojowi.

OPIS STANOWISKA:

  • Koordynowanie przewozów międzynarodowych,

  • Organizowanie i nadzór nad prawidłową realizacją przewozów,

  • Praca na programach obsługujących międzynarodowe giełdy transportowe,

  • Kompleksowa obsługa klientów,

  • Ustalanie warunków wykonywania międzynarodowych usług transportowych,

  • Utrzymanie poprawnych relacji z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych.

​WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Mile widziana znajomość niemieckiego lub francuskiego,

  • Obsługa komputera i urządzeń biurowych,

  • Łatwość nawiązywania kontaktów,

  • Ambitni i błyskotliwi ludzie, którzy posiadają umiejętność pracy w zespole pod presją czasu.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Niezbędne szkolenia,

  • Bonifikaty,

  • Wyjazdy szkoleniowe i integracyjne,

  • Umowę o pracę,

  • Telefon i laptop służbowy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 797082927