2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Lubelskie
  6. Spedycja - Lublin
Dodane 05 kwietnia 2024

Spedytor Lublin

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja online

Opis

O nas

Firma Lublux jest rozwijającą się firmą działającą w branży TSL. Świadczymy usługi transportowe w całej Europie oraz w kraju. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Spedytora, która wzmocni zespół w realizacji zleceń, wykaże się kreatywnością oraz zaangażowaniem. Szukamy osób z doświadczeniem. Zapraszamy osoby z innych firm spedycyjno-transportowych na rozmowę, jeżeli myślicie że nie może być lepiej to jesteście w błędzie.

Twój zakres obowiązków

Obowiązki:

•Budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy z Klientami oraz przewoźnikami

•Przyjmowanie i realizacja zleceń

•Organizacja transportów krajowych i międzynarodowych

•Kompleksowa opieka nad zleceniem transportowym

•Dbanie o wysoką jakość usług

Nasze wymagania

Warunek konieczny - doświadczenie min 1 rok pracy w firmie spedycyjnej !

oraz

•Nieszablonowość w działaniu

•Wysoka kultura osobista

•Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów

•Dobra organizacja pracy

•Umiejętność pracy pod presją czasu

•Asertywność, komunikatywność oraz sumienność

To oferujemy

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę

•Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

•Wynagrodzenie – podstawa + premia

•Samodzielną pracę w rozwijającej się firmie

Proszę o przesłanie CV w załączniku

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Osoby zaineresowane ofertą prosimy o przesłanie swoich aplikacji wraz z zamieszczona klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 870508659