2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Warszawa
  7. Spedycja - Mokotów
Dodane 24 maja 2024

spedytor lotniczy logistyka

Wynagrodzenie

9 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Spedytor / Pracownik Spedycji Lotniczej

OPIS STANOWISKA:

  • Organizacja procesu transportu lotniczego.

  • Obsługa bieżących zleceń spedycyjnych i transportowych zgodnie z przyjętymi normami.

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów .

  • Określanie terminu dostawy oraz warunków jej realizacji, w tym kontrola realizacji zleceń transportowych .

  • Współpraca z przewoźnikami i kontrahentami zagranicznymi.

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia sprawnego obiegu informacji i dokumentów.

WYMAGANIA:

  • Masz doświadczenie w pracy jako spedytor lotniczy (minimum 1 rok).

  • Posiadasz doświadczenie w kontaktach z liniami lotniczymi.

  • Znasz język obcy (angielski) w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie.

  • Potrafisz swobodnie prowadzić rozmowy telefoniczne.

  • Jesteś osobą łatwo nawiązującą kontakty, dobrze zorganizowaną i samodzielną.

  • Znajomość portali/narzędzi wspierających pracę spedycji lotniczej np. CargoOffice,

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w firmie z kilkunastoletnim doświadczeniem, oferującej kompleksową obsługę w zakresie spedycji

  • Wynagrodzenie od 9000 zł brutto - 12000zł brutto

  • Możliwość rozwoju zawodowego i kompetencji, w ramach struktury firmy.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Niezbędne narzędzia pracy i benefity.

  • Pełną wyzwań pracę, w środowisku międzynarodowym, w zespole ukierunkowanym na ciągły rozwój.

MILE WIDZIANY:

Certyfikat kompetencji zawodowych spedytora.

Więcej informacji pod numerem telefonu:

22 859 02 16

45*******87

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 920630033