2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Warszawa
  7. Spedycja - Targówek
Dodane 20 maja 2024

spedytor krajowy - międzynarodowy home office

Wynagrodzenie

4 300 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalna

PM Logistyka szuka pracownika na stanowisko spedytora (home office).

Zakres obowiązków:

·         obsługa klientów w transporcie krajowym i międzynarodowym

·         pozyskiwanie przewoźników

·         realizacja krajowych i międzynarodowych zleceń spedycyjnych

·         organizacja czasu pracy własnej

·         odpowiedzialność za wyniki

Nasze wymagania:

·         doświadczenie na stanowisku spedytora min. rok

·         znajomość giełd transportowych

·         wysoka kultura osobista

·         duża łatwość i umiejętność nawiązywania kontaktów

·         umiejętności negocjacyjne

·         kreatywność

Oferujemy:

·         atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego

·         atrakcyjny system premiowy

·         giełdy transportowe: Trans.eu, Timocom

·         możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

·         praca zdalna

·         zatrudnienie w firmie działającej na rynku od 24 lat.

CV bez wymaganego doświadczenia NIE będą rozpatrywane.

Siedziba firmy mieści się w Andrychowie (34-120)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 919488854