2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Podkarpackie
  6. Spedycja - Żołynia
Dodane 16 kwietnia 2024

Asystent spedytora

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żołynia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

KOMA Sp. z o.o. to firma transportowo-spedycyjna o ugruntowanej pozycji na rynku mająca siedzibę w Żołyni, 30 km od Rzeszowa w woj. podkarpackim.

Do naszego zespołu poszukujemy asystenta spedytora

Obowiązki:

  • obsługa zleceń transportowych

  • wsparcie w codziennej pracy spedytora

  • koordynacja zadań kierowców

  • kontrolowanie i monitorowanie przebiegu wykonywanych zleceń, dbałość o jakość i terminowość

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w branży TSL

  • znajomość języków obcych

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji

  • odpowiedzialność, rzetelność i sumienność

  • zaangażowanie, chęć do nauki i rozwoju

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która jest liderem w swojej branży

  • wsparcie doświadczonego i przyjaznego zespołu

  • przeszkolenie w zakresie wymaganych obowiązków

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • zarobki adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

  • niezbędne narzędzia do pracy

Ofertę kierujemy również do osób zainteresowanych podjęciem stażu, jak i do osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Jeśli interesuje Cię praca w naszym zespole zapraszam do przesłania CV bądź kontaktu tel. 53*****02

Lokalizacja

Żołynia,

Podkarpackie

Podkarpackie, Żołynia
ID: 784605938