2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Warszawa
  7. Spedycja - Targówek
Dodane 16 kwietnia 2024

Spedytor krajowy i międzynarodowy w firmie Umbrella Logistics

Wynagrodzenie

3 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

Dzień dobry!

Poszukujemy osób do naszego zespołu na stanowisko:

Spedytor krajowy I międzynarodowy

Miejsce pracy: Warszawa, Targówek/Bródno

Zakres obowiązków:

- Pozyskiwanie zleceń transportowych

- Budowanie relacji i utrzymywanie długofalowej współpracy z klientami

- Monitoring obsługiwanych zleceń transportowych oraz dbałość o ich terminową realizację

- Obsługa giełd transportowych: Trans, Timocom

- Przygotowywanie zleceń transportowych w oparciu o dokumentację w systemie TMS

- Aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy

- Kontrola i nadzór nad obiegiem dokumentacji

Wymagania:

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem)

- Umiejętność samodzielnej organizacji pracy

- Umiejętność pracy pod presją czasu

- Umiejętność radzenia sobie ze stresem

Mile widziane:

- Doświadczenie na stanowisku spedytora

- Znajomość rynku TSL

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub B2B

- Atrakcyjny system prowizyjny + premie

- Niezbędne narzędzia do pracy

- Możliwość pracy w trybie Home Office po okresie zapoznawczym

- Miłą i rodzinną atmosferę w pracy

- Możliwe skorzystanie z benefitów, tj. karta Multisport, pakiet Luxmed, ubezpieczenie na życie

- Opiekę osoby doświadczonej

CV proszę wysłać na maila lub przez olx z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 846395671