2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Kujawsko-pomorskie
  6. Spedycja - Bydgoszcz
Anna
Dodane 27 kwietnia 2024

Spedytor krajowy i międzynarodowy

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa

KMLogistics koncentruje się na działalności w sektorze usług transportowych, logistycznych oraz spedycyjnych. Realizujemy przewozy na terenie całej Europy, korzystając z szerokiej i zróżnicowanej floty samochodowej.

Wspólnie tworzymy zespół młodych, energicznych ludzi, których pasją jest transport.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdego zlecenia, a działania schematyczne odstawiamy na bok. W branży wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie oraz zespół profesjonalistów. Dzięki stworzeniu przyjaznej atmosfery bez mnóstwa procedur i korporacyjnych absurdów pracujemy w gronie pomysłowych i zaangażowanych ludzi, którzy każdego dnia dążą do doskonałości. Wierzymy, że ludzie robią wielkie rzeczy, gdy mają szansę i wsparcie, których potrzebują, aby odnieść sukces.

Na nas możesz liczyć.

Lubisz pracę, która jest spokojna, monotonna i powtarzalna? Jeśli tak, to zdecydowanie nie jesteśmy odpowiednim miejscem pracy dla Ciebie.

Jeśli jednak jesteś osobą ambitną, proaktywną i skuteczną - zapraszamy do nas.

Chcesz dołączyć do grupy zgranych ludzi, którzy pracują w nieformalnym środowisku i zawsze mogą powiedzieć co myślą? Zachęcamy do aplikowania.

Twój zakres obowiązków

  • aktywne i efektywne budowanie własnej bazy Klientów,

  • budowanie długofalowych i partnerskich relacji z podwykonawcami,

  • organizacja krajowego i międzynarodowego transportu towarów,

  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z realizacją transportu,

  • dbanie o poprawność danych w systemie oraz dokumentacji operacyjnej,

  • negocjacja stawek, przygotowywanie ofert dla Klientów.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w sprzedaży lub/i obsłudze klienta,

  • motywacji i nastawienia na realizację celów sprzedażowych,

  • wysokiego poziomu umiejętności interpersonalnych i łatwości w budowaniu długofalowych relacji,

  • samodzielności w działaniu i zdolności pracy pod presją czasu,

  • skuteczności w działaniu i odpowiedzialności za realizację powierzonych zadań.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • bezpłatną, prywatną opiekę medyczną,

  • bezpłatne ubezpieczenie na życie,

  • nieograniczone możliwości zarobku uzależnione od osiągniętej marży,

  • pracę w systemie jednozmianowym,

  • możliwość pracy zdalnej lub w trybie hybrydowym,

  • bezpłatny parking,

  • spotkania integracyjne,

  • benefit urodzinowy.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 827444793