2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Mława
Dodane 15 maja 2024

Spedytor krajowy

Wynagrodzenie

7 000 - 9 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Transbud poszukuje pracownika na stanowisko Spedytor.

Kluczowe obowiązki Spedytora/Spedytorki

  • bieżąca realizacja planów przewozowych

  • pozyskiwanie i obsługa zleceń transportowych

  • komunikacja z firmami transportowymi/spedycyjnymi i rozwiązywanie problemów organizacyjnych

  • zarządzanie pracą kierowców oraz stała współpraca ze zleceniodawcami

  • optymalizacja kosztów spedycyjnych

  • budowanie procesów logistycznych

  • stały kontakt z kierowcami

  • monitoring obsługiwanych zleceń spedycyjnych

  • dbałość o terminowość przyjętych zleceń

  • Prowadzenie dokumentacji operacyjnej

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku spedytora – minimum 2 lata

  • biegła znajomość pakietu Microsoft Office (Excel na wysokim poziomie!)

  • znajomość rynku transportu kontenerowego i modelu procesu przewozu opartego na własnych narzędziach (auta na prowadzeniu plus sprzedaż ładunków)

  • doświadczenie w planowaniu transportu i opracowywaniu planów przewozowych

  • umiejętność korzystania z systemu TMS

  • znajomość pracy kierowców na tachografie

  • komunikatywność i zaangażowanie

  • wysokie zdolności interpersonalne, samodzielność, asertywność

  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

  • umiejętność pracy w zespole

  • zdolność analitycznego myślenia

  • bardzo dobra znajomość procedur celnych

Oferujemy

  • pewne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • unikalne doświadczenie zdobyte w jednej z największych firm transportowych w Polsce

  • przyjazne, zadbane biuro z parkingiem dla pracowników

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od doświadczenia kandydata.

Rozpatrzone zostaną wyłącznie zgłoszenia zawierające CV. CV możecie Państwo przesyłać na adres kadry(małpa)transbudgroup.pl bądź za pośrednictwem OLX.

Jeżeli jesteś ambitnym człowiekiem, chcesz dołączyć się do naszego zespołu, rozwijać się i osiągać cele razem z nami – aplikuj na dane stanowisko!

WAŻNE: Biuro firmy i miejsce pracy znajdują się w miejscowości Uniszki Zawadzkie 6 km od Mławy.

Lokalizacja

Mława,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mława
ID: 918445239