2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Małopolskie
  6. Spedycja - Olkusz
Dodane 07 maja 2024

Spedytor - Import z Chin FCL/LCL intermodalny

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olkusz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma IMCHEX SP. Z O.O. - Importer z Chin na zlecenie klienta poszukuje Spedytora z doświadczeniem w organizacji transportu Chiny-Polska oraz z znajomością rynku Polskiego.

Firma ma swoje oddziały w Chinach, Czechach, Rumunii i Polsce (Olkusz i od stycznia Sosnowiec).

Obowiązki:

  • Organizacji przewozu ładunków drogą kolejowa i morską (zlecenia dla podwykonawców, bookingi kolejowe i morskie, współpraca z z przewoźnikami samochodowymi i agencją celną).

  • Obsługa zleceń spedycyjnych oraz nadzór nad ich terminowym wykonaniem.

  • Współpraca z innymi zespołami w firmie

  • Kontrolowanie jakości usług wykonywanych na zajmowanym stanowisku.

Wymagania;

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • Doświadczenie w realizacji transportów (FCL i LCL) drogą morską lub kolejowa

  • Znajomość transportu lotniczego będzie dodatkowym atutem

  • ⁠Znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z transportem kolejowym/morskim, obsługą celną, rynkiem podwykonawców w Polsce

  • Znajomość jeżyka angielskiego min. B1

  • Chęć do pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych pod presja czasu

Lokalizacja

Olkusz,

Małopolskie

Małopolskie, Olkusz
ID: 916754237