2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Małopolskie
  6. Spedycja - Olkusz
Dodane 23 maja 2024

Spedytor / dyspozytor z doświadczeniem do pracy w firmie transportowej

Lokalizacja

Olkusz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Firma Handlowo Usługowa AMPLIZ / AMPLIZ Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko:

  • spedytor w transporcie międzynarodowym (plandeki, silosy i inne)

Wysokie zarobki adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

Zakres obowiązków:

  • planowanie i koordynowanie transportów międzynarodowych

  • nadzór nad prawidłowym wykonywaniem zleceń

  • poszukiwanie ładunków oraz współpracy z firmami

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie na stanowisku spedytora lub logistyka

  • dyspozycyjność

  • znajomość czasu pracy oraz przepisów obowiązujących w krajach UE

Poszukujemy osoby samodzielnej, systematycznej, odpowiedzialnej, komunikatywnej i kreatywnej

Praca w biurze w Olkuszu

Umowa o pracę lub B2B

Lokalizacja

Olkusz,

Małopolskie

Małopolskie, Olkusz
ID: 920371001