2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Opolskie
  6. Spedycja - Opole
Dodane 30 kwietnia 2024

spedytor / dyspozytor transport Opole

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma KANO SP. Z O.O , to rodzinna firma transportowo - spedycyjna która działa na rynku od ponad 30 lat.

Dzięki jakości świadczonych usług, oraz profesjonalnemu podejściu do Klienta wyrobiła sobie miano wiarygodnego partnera biznesowego.

Swój sukces zawdzięcza ciągłemu doskonaleniu procesów, oraz profesjonalnym podejściu do pracownika i dbaniu o jego interesy.

W związku z rozwojem działalności poszukujemy spedytorów oraz dyspozytorów transportu międzynarodowego.

Główne zadania i obowiązki:

  • planowanie i kontrola tras kierowców przy pomocy oprogramowania TMS oraz Telematyki,

  • organizacja transportu oraz nadzór nad jego przebiegiem,

  • utrzymanie wysokiej jakości świadczonego zakresu usług,

  • zarządzanie transportem, analizowanie wydajności procesów transportowych, rekomendowanie usprawnień.

Oczekiwania :

  • minimum rok doświadczenia na stanowisku dyspozytora lub spedytora międzynarodowego,

  • samodzielność, motywacja i dobra organizacja pracy,

  • umiejętności planowania, negocjacji, zdolność podejmowania decyzji,

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym w mowie i w piśmie (warunek konieczny)

  • mile widziany język Ukraiński lub Rosyjski,

  • znajomość czas pracy kierowcy, oraz podstawowych zagadnień prawa transportowego,

  • podstawowa znajomość oprogramowania biurowego - MS Office , Outlook

Oferujemy :

  • prace w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres próbny, a następnie umowę na czas nieokreślony,

  • nowoczesne i zaawansowane technologicznie narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków - (Telematyka oraz oprogramowanie klasy TMS) , możliwość rozwoju oraz spełniania się zawodowo.

W naszej firmie pracuje obecnie 140 osób , nie szukamy pracowników na kilka miesięcy lecz na lata.

Jeżeli kręci Cię transport oraz spedycja, i chcesz dołączyć do naszego zespołu ,

oraz rozpocząć pracę w nowoczesnym biurze z wszelkimi udogodnieniami( tak, mamy darmową kawę :-) ) , to zadzwoń lub wyślij swoje CV.

Może szukamy właśnie Ciebie ?

W aplikacji prosimy o umieszczenie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w firmie KANO SP.Z.O.O, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 852236718