2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Lubuskie
  6. Spedycja - Zielona Góra
Dodane 19 kwietnia 2024

Spedytor / Dyspozytor międzynarodowy do 3,5t

Wynagrodzenie

3 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma transportowa z siedzibą w Zielonej Górze poszukuje pracownika na stanowisko: Spedytor/Dyspozytor międzynarodowy prowadzący chłodnie do 3,5t

Miejsce pracy: Zielona Góra

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • motywujący system wynagrodzenia,

  • praca w systemie stacjonarnym, możliwość pracy home office

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • komunikatywność,

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,

  • sprawna obsługa komputera,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego i/lub francuskiego,

  • znajomość giełd transportowych

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie chłodni do 3.5t (z czasem powyżej 3,5t)

  • obsługa klientów,

  • kontakt z kierowcami,

  • nadzór wykonywanych zleceń,

  • pozyskiwanie zleceń i negocjacje z klientami, pozyskiwanie nowych klientów.

  • handel ładunkami

CV prosimy przesłać na adres e-mailowy.

Szczegółowych informacji udzielę telefonicznie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 687744934